dinlen

Seydişehir

Termal turizmde Küpedağı Sağlık Termal Kaplıca Otel ayrıcalıkları sizi bekliyor!

Şifalı sulardan faydalanma olanağı sunmasının yanı sıra ortopedik hastalıkları ve vücut sağlığınız için spor aktiviteleri, fitness salonları, Çocuklara yönelik özel alanları ve etkinlikleriyle, iş hayatınızı yönlendirebileceğiniz toplantılar ve seminerler için toplantı salonları ile,termal tesislerden çok daha fazlasını size sunuyor!

Şifalı suların sağlıkla buluştuğu noktadayız!

Türkiye’nin yer altı sularının çokluğu ve kalitesi herkesin bildiği bir gerçektir. Bu güzelliklerin hepsinin bir arada olması ve bunun sağlık ile birleşmesi de tam olarak Sağlık turizmini ifade etmektedir. Biz suyumuza ve tesisimize o kadar güveniyoruz ki sağlık ile şifalı suları kombine olarak kullanarak yerli ve yabancı misafirlerimize muhteşem eşsiz bir deneyim sunmak ve Türkiye ekonomisine katkı sağlamak istiyoruz.

Minerali yüksek sıcaklığı  38-42 °C arasında olan termal suları temiz ve konforlu bir ortamda sunan Küpedağı Termal’e gelerek atalarımızdan bu yana sağlık amacıyla kullanılan yer altı şifalı suların mucizesinden sizler de faydalanabilirsiniz.

Doğal Maden suları, bir çok kronik rahatsızlıkları yavaşlatmakta bir çoğunu da tamamen ortadan kaldırmaktadır. Yüksek sıcaklık değerleri nedeniyle faydalanılması gereken yeraltı kaynaklarımızın üniversite raporları ile desteklenmiş olan  şu hastalıkların tedavisi için kullanımına uygundur:

– Diabetik (şeker) Hastalıkları
– Kronik ve tekrarlayan ülserler
– GUT Hastalığı
– Litotripsi (Taş Kırma) ve Taş kırma ameliyatı sonrası
– Böbrek ve idrar yolları hastalıkları
– Cilt hastalıkları ( Sedef, Sivilce, egzama gibi)
– Romatizmal Hastalıklar
– Bel ve Boyun ağrıları
– Kadın doğum hastalıkları
– Kalp ve dolaşım sistemi hastalıkları
– Kas ve iskelet sistemi hastalıkları
– Mide, bağırsak ve metabolizma hastalıkları
– Nörolojik hastalıklar
– Solunum sistemi hastalıkları

Hastalıkları tedavi etmesinin yanı sıra Şifalı Sular, daha da sağlıklı ve hastalıklara karşı daha da dirençli olmak için kullanılmaktadır.